Power Inverter (DC-AC), 450W Nominal Power, Input: 12 Vdc, Output: 115 Vac 60 Hz SAMLEX SAM-450-12
0 out of 5
Power Inverter (DC-AC), 450W Nominal Power, Input: 12 Vdc, Output: 115 Vac 60 Hz
Availability: 197 in stock SKU: SAM-450-12 Categories: ,
Description
okAvailable Stock USA
  • Input voltage: 12 Vdc
  • Output voltage: 115 Vac
  • Nominal power: 450 W