Zinc Electro-plated Mesh Tray, 9.86ft (3 m) length, Section 9.84ft (3m), 2.15”/1.96”(54/50 mm) Width CHAROFIL ML-54-50EZ
0 out of 5
Zinc Electro-plated Mesh Tray, 9.86ft (3 m) length, Section 9.84ft (3m), 2.15”/1.96”(54/50 mm) Width
Availability: 957 in stock SKU: ML-54-50EZ Categories: ,
Description
okAvailable Stock USA
General characteristics:
Width: 1.97″ (50 mm)
Height: 2.13″ (54 mm)