Mifare Wristband 13.56 MHz, 65mm Diameter, Blue Color ACCESSPRO ACCESSWB65M1K
0 out of 5
Mifare Wristband 13.56 MHz, 65mm Diameter, Blue Color
Availability: 514 in stock SKU: ACCESSWB65M1K Categories: , , ,
Description
okAvailable Stock USA
Technical specifications
  • Memory 1Kb
  • Format: Wiegand 32 bit
  • Card material: silicon
  • Dimensions 65 mm diameter